Školáci

Níže uvedený výčet kurzů je jen orientační. Zápisy na nový semestr s aktualizovanou nabídkou proběhnou začátkem září.

 

Přijďte si kroužek poprvé vyzkoušet zdarma - rezervujte si místo :)

K jednotlivým kurzům je možné požádat o doprovod z družiny zdarma.

PONDĚLÍ:

13:20-14:20  SPORT PLUS 7-8 let,lektor Marek Brož 
                       (sport.tréninky-ZŠ Nad Parkem)

14:30-15:30  SPORT PLUS 9-13 let,lektor Marek Brož
                       (sport.tréninky-ZŠ Nad Parkem)

14:30-16:00  KERAMICKÁ DÍLNA10-14 let,lektorka Lenka Nebeská

16:15-17:15  KERAMIKA 6-9 let,lektorka Lenka Nebeská

17:45-18:45  POSILOVÁNÍ S TRX pro náctileté13+,lektor David Vlk  

 


ÚTERÝ:

13:45-14:45  JUNIOR ATLETIKA 6-8 let (ZŠ Nad Parkem),lektor Jirka Faflák  

13:45-15:15  VÝTVARKA 7-9 let,lektorka Petra Vychytilová

15:00-16:00 JUNIOR ATLETIKA 7-9 let (ZŠ Nad Parkem),lektor Jirka Faflák 

16:20-17:20  ATLETIKA 10-14 let (ZŠ Nad Parkem),lektor Jirka Faflák 

16:00-18:00 PŘEŽITÍ aneb BAŽIŇÁK 6-13 let,lektorka Lucie Čiháková 

15:30-17:00  PROGRAMOVÁNÍ LEGOROBOTŮ 10-15 let, lektor Petr Polák  NOVINKA

 

14:00-14:50 FIE(rozvoj schop.učení)ml. školáci,ZŠ Nad Parkem

15:00-15:50 FIE(rozvoj schop.učení)ml. školáci,ZŠ Nad Parkem

 

STŘEDA:

13:30-14:30 KREATIVNÍ KLUB od nápadu k výrobku 9-14 let, lektorka Jana Jiroušková

14:40-16:10  MÓDNÍ NÁVRHÁŘKY 9-14 let, lektorka Jana Jiroušková  
 
16:05-16.50  KYTARA BEZ NOT  9-14 let, lektor Martin Kravka  

16:50-17.35  KYTARA BEZ NOT  9-14 let, lektor Martin Kravka

17:30-19:00  PROGRAMOVÁNÍ LEGOROBOTŮ 10-15 let, lektor Jan Kubát  NOVINKA

 

14:00-15:00 FIE(rozvoj schop.učení) pokročilí,Žitav.496(kanc.č.207,2.patro Patia)

15:00-16:00 FIE(rozvoj schop.učení) pokročilí,Žitav.496(kanc.č.207,2.patro Patia)

16:00-17:00 FIE(rozvoj schop.učení) st.školáci,Žitav.496(kanc.č.207,2.patro Patia) 

 

ČTVRTEK:

13:50-15:50  VÝTVARNÝ ATELIÉR 10-14 let,lektorka Petra Vychytilová

15:30-16:30  JUNIOR ATLETIKA 7-9 let,lektor Jirka Faflák 

16:00-16:45  FLÉTNA 6-12 let,lektorka Petra Vychytilová

16:30-17:30  TECHNIK  9-14 let,lektor Jan Brajer

16:35-17:35  ATLETIKA 10-14 let,lektor Jirka Faflák 

17:30-18:30  TECHNIK  6-9 let,lektor Jan Brajer

 

PÁTEK:      

16:00-17:30 YOUTUBEŘI + ANIMACE-práce s videem a foto 11-15 let, lektorka Štěpánka Vacková

 

Po - Čt - individidulání lekce piana na dotaz

 
 

             

© Web4ce 2016 | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu