AKTIVITY

Informace o kurzech/kroužcích

Milí klienti, vítáme Vás v probíhajícím semestru.

Pokud jste si vybrali kurz, kroužek, akci, zde si k nim přečtěte organizační informace, anebo můžete rovnou vstoupit do rezervačního systému:


Jak se přihlásit?
Zapisujte se, prosíme, pomocí rezervačního systému, v případě potíží možno i na recepce@pexeso.org, na telefonu 721 518 248, příp. osobně v otevíracích hodinách recepce. V případě, že je Vámi vybraný kurz/akce obsazen/a, kontaktujte prosím mailem recepci, nebo se přihlašte jako náhradníci.

Vyzkoušení kurzu i přihlášení je možné také během roku – rezervace místa je nutná, platba jednorázové lekce na recepci.

Pokud se hlásíte nově na kurz, na který jste ještě nechodili, platbu stačí (bez ohledu na splatnost faktury) poukázat až po 1. lekci – dejte toto prosím vědět na recepce@pexeso.org. Prosím, poukazujte platbu bezhotovostně, urychlíte proces zápisu. Na recepci je možnost provádět úhrady i platební kartou.

Jak vybírat náhrady za omluvené lekce kurzů?
Dle náhradového systému, v aktuálním semestru – více info zde.

Informace pro začátek semestru kurzů (v lednu, září):
Místa z kurzů dospělých jsou vždy začátkem semestru přednostně rezervována klientům z minulého semestru a postupně uvolňována pro nové klienty.
Do dětských kurzů se v září hlásí zájemci vždy nově na začínající školní rok, na druhé pololetí (od ledna/února) držíme místa stávajícím klientům a při uvolnění kapacity zapisujeme nové zájemce.

Informace pro konec semestru kurzů (prosinec, květen/červen):
– lekce, které v kurzu zatím neproběhly, se automaticky přesouvají na další termíny a konec podzimního semestru se tak posunuje směrem do jara (je u každého kurzu jiný a končí s poslední odučenou lekcí kurzu)
– informace o počtu lekcí, které ve vašem kurzu zbývají, naleznete po rozkliku konkrétního kurzu na webu, detailněji po přihlášení do našeho rezervačního systému
– termín „náhrada“ za lekci u nás znamená kompenzaci za lekci, která v kurzu již proběhla, ale ze které jste se předem omluvili – je možné si ji vybrat v jiném kurzu ve stejném semestru v rámci členů rodiny

Školním dětem nabízíme ZDARMA vyzvednutí z družiny a příp. vrácení zpět ke sportovním kurzům v prostorách ZŠ (Nad Parkem), po dohodě s recepcí Pexesa. DOPROVOD Z DRUŽINY na kurz do prostor Pexesa je na dotaz na recepci – z ekonomických důvodů pouze za příplatek cca 30-60 Kč za lekci (dle počtu zájemců na daný termín – min. 3 děti).

V době školních prázdnin se lekce kroužků pro školáky nekonají.
 
Výše uvedené aktivity probíhají v tělocvičně, klubovně s klavírem, herně-Setkávárně a výtvarném ateliéru.
Pravidelný program běží celý rok denně od pondělí do pátku převážně mezi 8:30 a 21.00 hod.
Během většiny aktivit je v provozu recepce po-čt 8.30-12.30 a 13.00-18.00, v pá do 12.30h, kde vám rádi zodpoví veškeré vaše dotazy, vyřeší s vámi rezervaci i omluvy a náhrady. Na recepci si také můžete zakoupit občerstvení (kávu, čaj, chlazené nápoje a sušenky).

Změny v rozvrhu kurzů vyhrazeny! Více informací naleznete v sekci Řády a pravidla.

Přejít nahoru