KROUŽKY, KURZY, WORKSHOPY, AKCE

Rezervační systém

VSTOUPIT DO REZERVAČNÍHO SYSTÉMU MŮŽETE U KAŽDÉHO KURZU A NEBO TAKÉ ZDE

Základní informace
Přes rezervační a náhradový systém  Webooker od firmy Aperus můžete řešit následující aktivity:
– provádět nové registrace do nově otevřených kurzů
– provádět nové registrace do již běžících kurzů
– provádět registrace na jednorázové akce
– provádět omluvy z předem rezervovaných lekcí kurzů/akcí
– provádět výběr náhradních lekcí

Jedná se o on-line systém a o každém Vašem kroku budete informováni prostřednictvím e-mailu.

Návod k obsluze

Jak se v systému pohybovat?
V systému se můžete pohybovat i bez přihlášení. V horní liště najdete nabídku kurzů a jednorázových akcí nebo si prohlížet rozvrh. Pokud se však chcete na nějaký kurz přihlásit, nebo se omluvit z hodiny musíte se nejdříve přihlásit.
Pokud ještě nemáte uživatelský účet, je třeba se nejdříve zaregistrovat. Klikněte v menu na „REGISTRACE“ a vyplňte registraci.

Jak vyplním registraci?
Pokud u nás ještě nemáte účet, klikněte na tlačítko registrace. Na první záložce vyplníte informace o uživateli. To je osoba, která bude se systémem pracovat, ve většině případů rodič nebo zákonný zástupce (nemusí to být účastník kurzů). Červeně označené řádky jsou povinné. Po vyplnění klikněte na tlačítko další. Na další stránce vyplňujete údaje o studentech (rodinných příslušnících), kteří chtějí kurzy nebo akce navštěvovat. Zde tedy vyplníte jméno, příjmení a datum narození všech vašich děti a případně i vás, pokud chcete také navštěvovat naše kurzy a akce. Po dokončení klikněte na tlačítko další a vyplňte uživatelské jméno a heslo a dejte dokončit. Po dokončení vám systém odešle mailem potvrzení. Nyní můžete pokračovat ve výběru kurzů a akcí z naší nabídky.

Kde se mohu přihlásit do kurzu?
V horní liště klikněte na záložku Kurzy. Rozbalí se vám celá naše nabídka kurzů. Zde si můžete vybrat kurz, který vás zajímá. Pokud na něj kliknete, zobrazí se vám popis kurzu i učitele, který kurz vede. Zde také vidíte, kolik ještě zbývá lekcí. Systém automaticky propočítává cenu kurzu podle zbývajících lekcí, proto je cena vždy aktuální. Pokud se rozhodnete na kurz přihlásit, klikněte na tlačítko registrovat. Vyberte studenta (rodinného příslušníka), kterého chcete do kurzu přihlásit (zaškrtněte políčko před studentem) a dejte dokončit. Mailem vám přijde potvrzení o přihlášení na kurz a podklady pro platbu. Zaplacením kurzu souhlasíte s podmínkami, které vám také přijdou v příloze mailu.

Kde se mohu omlouvat a hlásit na náhrady?
V záložce rozvrh najdete nabídku našich kurzů. V levé části je kalendář, kde si vyberete datum, který vás zajímá. V horní části je lišta, ve které si můžete vybrat učebnu. V rozvrhu pak máte zeleně označené hodiny, které navštěvuje, a ze kterých se můžete omluvit. Omluvu je nutné udělat nejpozději 3 hod před začátkem lekce. Červeně jsou označené lekce, kde je již plná kapacita a tudíž se nelze na hodinu již přihlásit. Bílé hodiny jsou volné, na ty se můžete přihlásit. Na volné hodiny je také možné se hlásit jednorázově. Pokud nemáte žádnou náhradu, systém vám nabídne sám jednorázový vstup. Mailem vám přijde potvrzení o přihlášení i omluvení a tak máte jistotu, že jste vše provedli správně.
Omlouvat se lze také prostřednictvím záložky Další/Moje kurzy. Zde máte seznam všech kurzů, které navštěvujete, klikněte na kurz, ze kterého se chcete omluvit. Vyberte si hodinu, kterou chcete omluvit a klikněte na tužtičku v pravé části.

Jak se přihlásím na jednorázový vstup?
Na jednorázové vstupy je možné se hlásit prostřednictvím rozvrhu. Vybrat si můžete pouze z bíle označených hodin, na těch je volná kapacita. Klikněte na hodinu, na kterou se chcete přihlásit a zaškrtněte políčko u studenta, kterého do hodiny přihlašujete. V řádku pro přihlášení vidíte cenu jednorázového vstupu. Vždy je možné se přihlásit pouze na jednu hodinu dopředu.

Jak zjistím, jestli už mám zaplaceno?
Po zaplacení kurzovného odesílá systém automaticky mail s potvrzením platby. Platbu lze také zkontrolovat v horní liště v záložce další, kde najdete moje kurzy. Zde je seznam všech kurzů, které u nás navštěvujete (vy i vaše děti). U každého kurzu je sloupeček nedoplatek. Pokud zde není žádná částka, máte zaplaceno. Pokud je, tak je to částka, kterou je ještě třeba zaplatit.

POZOR! POKUD PAK NĚJAKÝ KURZ/KROUŽEK Z ROZVRHU NENAJDETE V NABÍDCE WEBOVÉHO FORMULÁŘE, JEHO KAPACITA BYLA PŘEKROČENA.
VYBERTE SI, PROSÍM, JINÝ KROUŽEK NEBO NAPIŠTE E-MAIL NA: RECEPCE@PEXESO.ORG A BUDEME VÁS EVIDOVAT JAKO NÁHRADNÍKY.

Přejít nahoru